Володимир Гончаров: "️ Обговорили із жителями Позняків перспективи реалізації..."

Володимир Гончаров в facebook:

️ Обговорили із жителями Позняків перспективи реалізації двох проектів розчищення озера Жандарка та створення Екопарку Жандарка навколо водойми. Об этом сообщает 0532ua.com со ссылкой на СМИ.

1. Проект розчищення, розроблений ПАТ Укрводпроект, нині проходить стадію коригування, після чого буде проведена комплексна експертиза проектно-кошторисної документації, за результатами тендеру визначено підрядника-виконавця робіт та безпосередньо розчищення та благоустрій. Активна фаза робіт має стартувати восени. Буду робит ... и можливе і неможливе, щоб підрядник виконав необхідні роботи із розчищення якнайшвидше. Адже саме на цей рік у Програмі соцекономрозвитку столиці вдалось передбачити 7 млн грн на благоустрій нашої дарницької водойми.

2. Проект Екопарк Жандарка створення території відпочинку навколо водойми. Проект отримав погодження бюджетної, земельної та екологічної комісій. Правовий висновок був негативним такі висновки отримують усі парки та сквери, але депутати екологічної комісії його відхилили. Проект готовий до розгляду на сесії Київради, сподіваюсь на позитивне голосування. Восени з початком робіт на озері плануємо провести розширену інформаційну зустріч із громадою. # Замість_тисячі_слів парк відпочинку Жандарка з чудовою водоймою на Позняках! Долучайтесь до тематичної групи Жандарка Екопарк аби бути в курсі найсвіжіших новин по озеру https//www.facebook.com/groups/378161435909456/freftsВолодимир Гончаров
Володимир Гончаров
Володимир Гончаров
Володимир Гончаров
Володимир Гончаров


ТОП новости

Вход

Меню пользователя