"Сила права" допомогла переселенцю відсудити у Росії 1,25 млн грн

"Сила права" (суд) Об этом сообщает versal-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні о 14:00 Приморський районний суд м. Одеси розглянув позов про відшкодування моральної та майнової шкоди, завданої збройною агресією Російської Федерації проти України.

Позов був підготовлений командою "Сили права" в інтересах переселенця з Донецька Костянтина Носко, який у серпні 2014-го був змушений покинути рідне місто через окупацію.

Суд в особі судді у справі Людмили Домусчі постановив стягнути з Російської Федерації на користь Костянтина Носко моральну шкоду в розмірі 1 148 935,72 (один мільйон сто сорок вісім тисяч дев’ятсот тридцять п’ять гривень сімдесят і дві копійки) і майновий збиток у розмірі 106 575,00 грн (сто шість тисяч п’ятсот сімдесят п’ять гривень).

У зв’язку з важливістю справи і перезавантаженням юристів місцевої приймальні представляти Костянтина в суді повинні були адвокати "Сили права" з Києва. Не доїхавши до Одеси 160 км, в районі смт Любашівка команда потрапила в дорожньо-транспортну пригоду. Адвокат отримала травму.

"У зв’язку з неможливістю бути присутнім на засіданні, ми подали клопотання про розгляд справи без участі представника позивача", – зазначив глава "Сили права" Андрій Сенченко.

"Дякуємо суддю Людмилу Домусчі, яка з розумінням поставилася до форс-мажору й ім’ям України винесла ще одне справедливе рішення на користь громадянина України, який постраждав внаслідок збройної агресії Росії проти України", – підсумував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

ОbozrevatelДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562694174--sila-prava-dopomogla-pereselentsyu-vidsuditi-u-rosiyi-1-25.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя